Marzec 23, 2016

Organizowanie społeczności lokalnej

NADBUŻAŃSKIE SPOTKANIA

SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH W GRANNEM

IMG_6725 (Copy)

W Nadbużańskiem Centrum Turystycznym w Grannem 20 lipca 2016 roku odbyły się Nadbużańskie Spotkania Społeczności Lokalnych 2016. Organizatorami spotkania byli: Wójt Gminy Perlejewo, Burmistrz Drohiczyna, Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu”, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drohiczynie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Perlejewie. Tematem spotkania było Organizowanie Społeczności Lokalnej w Ramach Programu Aktywności Lokalnej (PAL) przy wykorzystaniu środków RLKS dla grup defaworyzowanych.

Czytaj dalej…

 

 

 PIKNIK W ŚLEDZIANOWIE – Święto Sąsiada

20160626_130046 (Copy)

W dniu 26 czerwca 2016 roku na placu przy Świetlicy Społeczności Lokalnej w Śledzianowie odbył się piknik pod hasłem „Święto Sąsiada”. Piknik został zorganizowany z inicjatywy ks. proboszcza Parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Śledzianowie – Krzysztofa Kisielewskiego przy współpracy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drohiczynie, Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Drohiczynie oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drohiczynie.

Czytaj dalej...

 

 „PO NITCE DO KŁĘBKA” – WARSZTATY MIĘDZYPOKOLENIOWE

img_6510-copy

Po nitce do kłębka” – warsztaty międzypokoleniowe to projekt, którego realizacja miała miejsce na przełomie maja i czerwca 2016 roku. Warsztaty odbywały się w świetlicy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drohiczynie i były dostępne dla mieszkańców gminy Drohiczyn.

Czytaj więcej…

 

 

SPOTKANIE W PERLEJEWIE

IMG_6231 (Copy)

W ramach działań Organizowania Społeczności Lokalnej (OSL) prowadzonych przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drohiczynie we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stowarzyszeniem „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” oraz Gminą Perlejewo w dniu 28 stycznia 2016 roku w świetlicy znajdującej się przy Ochotniczej straży Pożarnej w Perlejewie odbyło się spotkanie skierowane do społeczności lokalnych gmin Drohiczyn i Perlejewo.

Czytaj dalej...

 

Rozmiar czcionki
Kontrast